正在加载视频...

视频加载失败

20,308 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

10 条评论

Ivo Bouse 🇸🇪 🇨🇿 的头像
Ivo Bouse 🇸🇪 🇨🇿1 年前

Já jako daňový poplatník země, která netto přispívá, si nepřeju, aby se něco na Slovensko a Maďarsko posílalo.

Jan Stargazer 💫 🇨🇿 的头像
Jan Stargazer 💫 🇨🇿1 年前

To musíš napsat někam jinam, já s tím nic nenadělám... 🤷🏼‍♂️🤣

Petra 的头像
Petra1 年前

On se mi líbí čím dál víc, jede dobré pecky! 😎

Laďa T. 的头像
Laďa T.1 年前

Ano,eura od EU jsou dávána na komkrétní účely,klasický slovenský papaláš v tomto videu nadává na to,že tyhle peníze nemůže zneužít na své vlastní soukromé účely.Ta debilita čobolů je alarmující😬

Michal Mikovčák 的头像
Michal Mikovčák1 年前

Ale výplata z EU mu nevadí. 😂 Další bezcenný kripl.

Mato Topel 的头像
Mato Topel1 年前

Áno....súhlas....je to riadny dement

Honza F. 的头像
Honza F.1 年前

Tak ať Slovensko odejde z EU, stejně klidně i ČR… když je ten Brusel tak špatný… ať nám tedy zůstanou ty peníze, které zlému Bruselu platíme. To budou bory šumět po skalinách a nad Tatrou se bude blýskat… ráj to napohled… jen těch peněz dostáváme z EU více než dáváme…

Futschimin Akule 的头像
Futschimin Akule1 年前

Mazurek to řekl dobře, ale těm, kteří jsou přisátí na EU cecík se to líbit nebude

Cvrček 🇺🇦🇪🇺 的头像
Cvrček 🇺🇦🇪🇺1 年前

Jednou nácíček, vždycky nácíček

Miloš Hora 的头像
Miloš Hora1 年前

Už mi docela dlouho vrtá hlavou, proč potřebujeme 705 poslanců v evropském parlamentu + asistenti atd. Kolik to všechno stojí? Jsou to účelné vynaložené peníze nebo jen trafiky pro pár vyvolených?

相关视频