正在加载视频...

视频加载失败

153,501 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

11 条评论

Michal Vintr Navrátil 的头像
Michal Vintr Navrátil1 年前

Dobrý den pane, přijde vám to v pořádku takhle stat? Co kdyby tady třeba vystupoval někdo s kočárkem nebo na vozíčku? Přijde mi to v pořádku, my tady máme krám a tahám 80 krabic. ...

Solar Heavy 的头像
Solar Heavy1 年前

perfect beach vibes

Anlex 🚋🚌 的头像
Anlex 🚋🚌1 年前

Stojí tam prakticky denně. Ve špičce. Všem je to jedno. Upřímně mě to sere.

Anna Jordanova 的头像
Anna Jordanova1 年前

Dobré dopoledne!

Michal Vintr Navrátil 的头像
Michal Vintr Navrátil1 年前

Tohle už ani neřeším, to je pořád 🥲 dát to za ty zaparkovaný auta napravo by vyžadovalo příliš přemýšlení. Also pán jezdí autem a manuálně pracuje, tedy mu je vše povoleno.

Kae. 的头像
Kae.1 年前

ja vám k tomu chtěla napsat něco konstruktivního ale v půlce jsem se zastavila a myslim ze bude stačit jen jste kokot

Tomáš Lichtenberg 的头像
Tomáš Lichtenberg1 年前

Přitom pár metrů před zastávkou (ještě před zákazem vjezdu...) jsou tři místa určená k zásobování. Jenže vsadím boty, že tam pravidelně stávají auta, která vůbec nezásobují, jak to tak obvykle bývá... 😵‍💫

George_F 的头像
George_F1 年前

Vy až budete starej, bude z vás takovej ten nerudnej zmrdskej dědek, co je na celej svět nasranej od rána do večera 🤣😂

Michal Vintr Navrátil 的头像
Michal Vintr Navrátil1 年前

Way ahead of you

Pražská Honorace 的头像
Pražská Honorace1 年前

Sice podobný videa na sítích fakt nemám rád, ale tohle je ultraprasárna. A svůj podíl na tom má i laxní přístup vedení města.

Michal Vintr Navrátil 的头像
Michal Vintr Navrátil1 年前

@LastHonCZ No já už sem dost dlouho nic podobnýho nedal, ale tohle mě docela nadzvedlo. Hlavně když předchozí tramvaj zastavila až za ním a maminka s kočárkem nestihla doběhnout od označníku. Ale hlavně že pan nakladač a vykladač to nemusel tahat daleko!

相关视频