Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Dobro jutro....

35,958 views • 1 year ago •via X (Twitter)

9 Comments

babadajvode🍆 🍆's profile picture
babadajvode🍆 🍆1 year ago

A kako bi mi znali da je maloumnika baš toliko da nemamo internet? Da bi nešto izliječio moraš prije svega ustanoviti tačnu dijagnozu.

Kemp's profile picture
Kemp1 year ago

I to je tačno kao što je i tačno šta trenutno imamo...Gomilu budala koji vode države....

Goran Trgorlic's profile picture
Goran Trgorlic1 year ago

Jutro 🤗🌞☕

Mily032's profile picture
Mily0321 year ago

Ma u sridu..🎯

Sasas's profile picture
Sasas1 year ago

Nažalost i ti si jedan od njih.

sima.z's profile picture
sima.z1 year ago

rambo, kao uvijek – u sridu!

Zmaj's profile picture
Zmaj1 year ago

Brate Rambo među onima koji tvrde da je Zemlja ravna ploča je i tvoj zemljak “Barba”…

Tom Kat ❤️💚🤍🖤's profile picture
Tom Kat ❤️💚🤍🖤1 year ago

MmmmmmmmmmmmDa,nemojmo braniti žrtvama pravo na glas

Mickey Mo Mighty's profile picture
Mickey Mo Mighty1 year ago

"Polupismen čovjek nije mogao javno da iskazuje svoje mišljenje" zato od kako je interneta može. Zato se i ravnozemljaše više čuje, a ne što ih je više nego prije. Demokratija Rambo, ti je podržavaš. Sloboda misli i govora.