正在加载视频...
视频加载失败
Dobro jutro....
35,958 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
9 条评论

babadajvode🍆 🍆1 年前
A kako bi mi znali da je maloumnika baš toliko da nemamo internet? Da bi nešto izliječio moraš prije svega ustanoviti tačnu dijagnozu.

Kemp1 年前
I to je tačno kao što je i tačno šta trenutno imamo...Gomilu budala koji vode države....

Goran Trgorlic1 年前
Jutro 🤗🌞☕

Mily0321 年前
Ma u sridu..🎯

Sasas1 年前
Nažalost i ti si jedan od njih.

sima.z1 年前
rambo, kao uvijek – u sridu!

Zmaj1 年前
Brate Rambo među onima koji tvrde da je Zemlja ravna ploča je i tvoj zemljak “Barba”…

Tom Kat ❤️💚🤍🖤1 年前
MmmmmmmmmmmmDa,nemojmo braniti žrtvama pravo na glas

Mickey Mo Mighty1 年前
"Polupismen čovjek nije mogao javno da iskazuje svoje mišljenje" zato od kako je interneta može. Zato se i ravnozemljaše više čuje, a ne što ih je više nego prije. Demokratija Rambo, ti je podržavaš. Sloboda misli i govora.
