Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
dobro mi nije.
67,814 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 8

Njuška1 год назад
Nije mi ovo mracno kao Cecino ali da je dobro je

hupahup1 год назад
Ne kapiram sto ste svi fascinirani ovom pevaljkom i njenim pevanjem...

Tasa 🇷🇸1 год назад
Jaoj Bože, naježih se

umridozore1 год назад
Bože dragi, najezih se NEMA ME

cecalivenews1 год назад
💔

AnA1 год назад
Umirem hvala

mmm1 год назад
👍

GrofKristo1 год назад
Ovo je odvratno! Bljak, ni m od muzike. GROZOTA!
