Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Dobrze mi w białym ?
78,922 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Stevens1 год назад
Ej, ale gość ma ciekawą barwę głosu. Mógłby zająć się aktorstwem albo chociaż dubbingiem xd

BRTK1 год назад
w tych spodniach on juz tej torby nie podniesie bez awarii xD

Milan1 год назад
Kto to jest haha macie więcej

Dawid Guma1 год назад
Kosmiczny cwel

Marek1 год назад
Spodni nie osraj od tego napinania, bo będzie widać na białym.

Raging Bull1 год назад
Chłop gada jak Pacześ na występach. Outfit dobry, ale na paradę tęczowych cweli.

The Saint 😇1 год назад
Męska wersja lachona pustaka glonojada

OGmarcin1 год назад
Stałem po drugiej stronie szyby, wcześniej mnie pytał o stosunek. Generalnie dziwny ziomek.

Roots Red1 год назад
Szczyt ciepłoty, 'dobra można iść na deptak', bo jestem atencyjną polką xDDD
