Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Dobrze mi w białym ?

78,922 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Stevens
Stevens1 год назад

Ej, ale gość ma ciekawą barwę głosu. Mógłby zająć się aktorstwem albo chociaż dubbingiem xd

Фото профиля BRTK
BRTK1 год назад

w tych spodniach on juz tej torby nie podniesie bez awarii xD

Фото профиля Milan
Milan1 год назад

Kto to jest haha macie więcej

Фото профиля Dawid Guma
Dawid Guma1 год назад

Kosmiczny cwel

Фото профиля Marek
Marek1 год назад

Spodni nie osraj od tego napinania, bo będzie widać na białym.

Фото профиля Raging Bull
Raging Bull1 год назад

Chłop gada jak Pacześ na występach. Outfit dobry, ale na paradę tęczowych cweli.

Фото профиля The Saint 😇
The Saint 😇1 год назад

Męska wersja lachona pustaka glonojada

Фото профиля OGmarcin
OGmarcin1 год назад

Stałem po drugiej stronie szyby, wcześniej mnie pytał o stosunek. Generalnie dziwny ziomek.

Фото профиля Roots Red
Roots Red1 год назад

Szczyt ciepłoty, 'dobra można iść na deptak', bo jestem atencyjną polką xDDD

Похожие видео