Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Drākei vairs neliet 🤯
72,307 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
9 Yorum

Gribas kliegt, šādus murgus klausoties. Kas darās galvā tām, kas uzmākšanos uzskata par komplimentu?

Vecā paaudze “iedzer un ļaujies” 💀

Te arī parādās paaudžu atšķirības. Diemžēl iepriekšējās paaudzēs uz uzmākšanos daudzas reağēja "hihi, viņi jau tādi ir". Progress sieviešu līdztiesībā ir lēnāks kā gribētos. Un arī tagad padsmitniecēm uzmācas padzīvojuši vīrieši. Vajadzēs vēl pāris paaudzes

Kāds Drākei pajautāja,vai “ja sit,tad mīl” arī ir taisnība?

Mani, kā lasītāju, baigi ieinteresēja arī titri - Elita Drāke, rakstniece. Emm, nopietni? Rakstniece?? 🤭 Es pieļauju, ka Kivičkundze arī drīz tiks pieteikta visur kā rakstniece..

Ja uzmākšanos uzskata par komplimentu, diez vai tas liecina par pašapziņu, drīzāk gan zemu pašnovērtējumu.

Pizdec, lai neteiktu vairāk... Nu viņai ir tik maz uzmanības, ka jebkuru pretīga veča uzmanība ir kompliments??? Es reiz par šāda veida "uzmanības" atraidīšanu dabūju pāršķeltu un salauztu degunu... Pat zinot sekas, nekad tādam kroplim neļautu sev vēlreiz pieskarties.

Drāke parāda, ka viņai nav nekādas pašapziņas. Cik labi, ka viņai nav meitas..

Daļēji izdalu viņas viedokli. Bet arī otras. Ir slimi kretīni, kurus neierobežos pat maiss uz galvas, bet tai pat laikā ir jāatzīst, ka uzvedība/izskats mēdz provocēt attiecīgu atbildes reakciju, par kuru nevajadzētu pēc tam sašust.
Benzer Videolar
Braukt ar Teslu 2025.gadā vairs tiešām nav tas pats! 🫣
Rihards Gromuls
44,193 görüntüleme • 1 yıl önce
