Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Dva komici 🫡
32,229 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

první babišova lež hned v 17té vteřině - "nejsem blbej" pak už jsem to nedal

Blbý a blbější 2.

Naprosto strasne. Tihle dva smejdi se uz nikdy nesmi dostat k moci! 🤮

Jak ho nemusim, tak tady je docela i vtipnej. Mel by chlastat pravidelne. 😄

Zrušit dotace příživníkům 😆a to píšou Burešovi jehp příznivci (asi Kadel s Kadlem) 🤣🤣🤣

Mluvi 6 jazyku...umiram🤣🤣🤣👍

Kadel lečo Rossatom Gavliček je v přítomnosti estébáka tááákhle mrňavej 🤏 🤣🤣🤣

kristovanoho Babiš ty ksichty🙈

Tady jde videt jak ho ma Karel plny křivozuby a rad by toho senilniho debila poslal do 💩 ale vzdycky si hned vzpomene ze v te jeho prdeli je zalezlej sam az po uši. Dokud u nas bude porad 30%+ debilů volit tyhle dobytky nebude nikdy líp.

Tak to je síla🤮…A potvrzení,že Karel je devótni otrok, a že ožralý otrokář Babiš se od toho střízlivého neliší….
