Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Dzień dobry 👋

33,749 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Michał 🇵🇱
Michał 🇵🇱1 год назад

No ok, ale czy człowiek zgłosił się do leczenia psychiatrycznego czy czekacie aż ja go zgłoszę czy co?

Фото профиля Rafal Sroczynski 🇵🇱🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿
Rafal Sroczynski 🇵🇱🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿1 год назад

Oczywiście … przecież Tusk i jego banda to PiS na sterydach w dodatku debile i nieudacznicy więc ludzie mają ich dość po roku nie po 8 latach i przypomnę iż w 2023 roku PiS zdobył więcej głosów niż platforma Tusk rządzi dzięki 3ciej drodze która właśnie się rozpadła 😅🤷🏻🤣

Фото профиля Dawid
Dawid1 год назад

Co to za debil xd

Фото профиля Joker Poker
Joker Poker1 год назад

Kolejny Tuskojeb

Фото профиля witoDon
witoDon1 год назад

Ależ pierdolnięcie. W oczach widać, bardzo niebezpieczny typ. Psychol.

Фото профиля GeorgeSchpeck
GeorgeSchpeck1 год назад

Bo przegrać z godnością to jest sukces. xDˣᴰ W krainie pięknych lasów i bursztynowych wybrzeży, gdzie wiatr niesie opowieści starsze niż dęby, leżała Polska – ziemia jak z baśni, wyjątkowa niczym klejnot w koronie świata. Jej pola lśniły złotem, rzeki śpiewały pieśni o wolności, a gwiazdy nad nią zdawały się mrugać z dumą, jakby znały sekrety tej niezwykłej krainy. Władzę w Polsce sprawowała Koalicja 15X, potężna jak rada czarodziejów z pradawnych sag. Trzymała w swych rękach wszystkie nici losu – od marmurowych sal sejmu, przez strażnice sprawiedliwości, aż po złote klucze do skarbca państwa. Wybrana w blasku sprawiedliwych urn, Koalicja tkała przyszłość Polski z mądrością i siłą, niczym kowal wykuwający miecz z gwiazd. Pod jej opieką kraj rozkwitał, a serca mieszkańców biły w rytmie nadziei. Lecz w tej baśniowej krainie wydarzyła się rzecz niesłychana, która zadziwiła nawet najstarszych bardów zza mórz i gór. Polska była jedynym miejscem na świecie, gdzie opozycja – niczym sprytny, lecz bezsilny chochlik – ośmieliła się rzucić czar na wybory prezydenckie. Bez magicznych różdżek, bez kluczy do urn, bez choćby jednego sługusa w aparacie państwa, miała jakoby sfałszować wyniki. Jak to możliwe? To pytanie unosiło się w powietrzu niczym mgła nad mokradłami, a nikt nie znał odpowiedzi. Gdy wieść o tym rozeszła się po świecie, mędrcy z odległych krain kręcili głowami w zdumieniu. „Jakże to? – pytali. – Opozycja bez mocy, bez straży, bez pieczęci, miałaby oszukać los? To jakby szary zając chciał przechytrzyć smoka!”. A jednak kundelki, zwane wojownikami silnychrazem, nie poprzestały na tej zagadce. W bezgwiezdne noce, pod srebrnym księżycem, zbierali się na polanach i wyli jak wilki, lamentując, że demokracja zawiodła. Ich skowyt niósł się przez lasy i doliny, budząc zdumienie: „Demokracja zawiodła? – szeptali ludzie. – Czyż nie sami próbowaliście splątać jej nici?”. Mieszkańcy Polski, niewzruszeni tymi dziwnymi pieśniami, trwali w jedności. Pod wodzą Koalicji 15X, która strzegła kraju, jak orzeł strzeże gniazda, budowali przyszłość pełną blasku. Zagadka silnychrazem i jej wilczych lamentów tylko dodawała Polsce magii, czyniąc ją krainą, gdzie nawet nieprawdopodobne historie stawały się częścią wielkiej baśni. 🤣🤡🤣🤡🤣🤡🤣🤡🤣

Фото профиля w ciemnej dupie zabobonu
w ciemnej dupie zabobonu1 год назад

Jeszcze się tak nie ciesz oszuście.

Фото профиля l1975
l19751 год назад

Ale prymityw.

Фото профиля plusemb
plusemb1 год назад

Z ciekawości zapytam - co się przez te 8 lat działo? Poza tym,że ludzie zaczęli żyć lepiej,przywrócono im godność i sprawczości? No bo tego pan gudłaj nie zauważył.

Фото профиля Perun 777
Perun 7771 год назад

Głęboka analiza, ciekawe czy wlasciwie zaznaczył kratkę z Trzaskowskim🤣 Wystarczy 8* i wygrana w kieszeni

Похожие видео