Loading video...
Video Failed to Load
Dzień dobry!😂😂😂
10 Comments

Agencja Bezpieczeństwa Narodowego11 months ago
Patrz na to… Musisz to przeczytać! To jest poezja! 😂😂😂😂😂😂😂

Adam M11 months ago
Czuję się rozdarty, bo wiem że jakby te 200 baniek nie zostało wyjebane w kosmos to zostało by wyjebane na Ukrainę. Tak czy inaczej jesteśmy robieni w hui.

Piotr11 months ago
Z astronauty TV zrobiła jakiegoś patocelebrytę co je pierogi, odbiera listy i to kwalifikuje go do zostania bohaterem narodowym. Mój kraj taki piękny.

Premium11 months ago
Posting great content on X? Subscribe to Premium to join our revenue share program.

Mirek11 months ago
@37baulking Hej 🤝👍👏

Spisk199 - Podcast11 months ago
tu nie ma co zbierać

jurek.blicharz11 months ago
ludzkość do dzisiaj nie wiedziała jak smakują pierogi w kosmosie, teraz już wie🤣,

OsaMorska007🇵🇱11 months ago
Umarłem....

Pola Paola11 months ago
Dobry dobry 😅😅

Kasia🇵🇱11 months ago
Dzień dobry 😂😂
