Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

20,143 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

8 Kommentare

Profilbild von ERIC RICARDO
ERIC RICARDOvor 1 Jahr

Estoy en todas🤣🙌🏽

Profilbild von Eloisa Cid
Eloisa Cidvor 1 Jahr

🙏🏻💙

Profilbild von Carlos Vazquez
Carlos Vazquezvor 1 Jahr

El regreso de la Vampirita en Esteroides.

Profilbild von Paul
Paulvor 1 Jahr

Puerto Rico 🇵🇷 quedará como Cuba 🇨🇺 en un retroceso y no habrá quien lo saque del poder, será otro Hugo Chávez, otro Maduro y otro Fidel Castro. Lo que le está vendiendo a los puertorriqueños es humo.

Profilbild von Krampi
Krampivor 1 Jahr

@sandrita2500

Profilbild von Jorge Rivera
Jorge Riveravor 1 Jahr

La cosa es que muchos de los que votaron por Dalmau eran jóvenes sin universidad, sin hijos, sin trabajo, que no tienen que mantener a nadie y querían a patria nueva, nuevamente jodia!

Profilbild von geme 29
geme 29vor 1 Jahr

Si eso no es comunismo se le parece bastante…. Que se vaya al carajo JD

Profilbild von PaneraiLunaRossa
PaneraiLunaRossavor 1 Jahr

Todo un espanto. Pero muchos no leen y prefieren creer en cuentos de hada de patria, tierra, nacion, soberania, etc.

Ähnliche Videos

ถูกสเปค(original)
2:41

Sensitive content

ถูกสเปค(original)

Newwiee

1,230,703 Aufrufe • vor 8 Tagen

Kad Miki kaže da se (ne)boji Danica: Zašto niste sa strankama koje su formirale evropski blok uz pomoć Evropskog pokreta? Miki: Ja duboko verujem da u ovom trenutku ne treba ideološki cepati dlaku na dva dela, već treba praviti frontove. (catch-all, EU mmmm, nije bitno, (Studentska lista vs opozicija) vs SNS)) Ostalo je na našem sastanku 9 proevropskih stranaka. (važi, 9 i to bez Solidarnosti). U međuvremenu otišao ZLF, ostalih 8 se izjasnilo da će učestvovati na izborima i da se radi istraživanje. Očigledno postoji ideja da se ovaj format smanji. D: Ne ne ne, jasno su rekli da su vrata otvorena i za vas i za ZLF. M: Treba da nastavimo da sarađujemo i sigurno ćemo sarađivati. Ja sam srećan i zadovoljan što stranke koje su bojkotovale izbore, sada izlaze na izbore... D: Evo i da se pozovemo na izjavu Đilasa koji priznaje da je bilo problema, ali je rekao da te nesuglasice treba prevazići i da se nalazimo u novoj situaciji (gotivi Danica Đilasa, ali samo kada nije tu😋). M: Naravno i dobro je što sada niko ne priča o bojkotu (osim tebe evo baš sad🤣). D: Znam, al onda svi pronalazite razloge zašto ne... M: Ovde nije suština u opoziciji nego u odnosu Studentskog pokreta i opozicionih stranaka. Ja sam godinu dana unazad govorio da je najbolje rešenje da se napravi jedna kolona. D: To ne može, koja je svrha pominjati tu vašu ideju za koju su studenti jasno rekli — ne može? Gde sada vidite NPS? Imate catch-all studente, onda je logika da vi budete proEU🙌🙌🙌 M: Za šta se koja stranka zalaže definisano je u programima stranaka. Kod nas je to vrlo jasno, naša opredeljenost ka evrointegracijama. Nisam pristalica da se dogovori o koalicijama političkih stranaka dogovaraju u organizacijama mimo političkih stranaka. D: Sad je problem Evropski pokret? M: Ne, ali smatram da politički dogovori treba da se prave na drugom mestu (znači, da). I Vučič kaže da je evropejac... D: Pa i vi govorite da ste evropejac, a sarađujete sa Parandilovićem koji više voli Dražu nego Odu radosti🤣🙌🙌🙌 M: Nisam čuo nijednog trenutka da on nije za EU. Neki su evrorealisti, neki su evrofanatici, ali ne treba sad da se razdvajamo oko toga. Aj sad da se delimo na male grupice i da vidimo ko će tu da bude mudriji i pametniji. Ja sam za to da se okupi cela opozicija. Ako imate 8 stranaka proEU opozicije (kojih tačno 8 i opet, đe Solidarnost?). D: Da li je NPS odlučio da izađe na izbore ili postoji mogućnost da krenete putem ZLF, DS, KP? M: Mi smo doneli odluku na Glavnom odboru da izlazimo na izbore, videćemo kako. Spremni smo za svaku vrstu dogovora. (al da Miki bude tata, a Parandilović mama).

Martina Rakanjel

16,709 Aufrufe • vor 2 Tagen