Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Eish this killed me 😂😂😂😂😂
Комментарии: 10

🇿🇦Tebogo¢🇿🇦💭1 год назад
7 L makes it sounds more crazy than the total amount 😅🤣

the only one ♠️1 год назад
And when Trump said strange things are happening in SA we thought he was crazy 🤣😂

freePalestine1 год назад
Definitely rooibos

Oliver P Tasiyana☠️1 год назад
"As long his happy"😅

Mazwi🇿🇦🏴1 год назад
Those are fake Hennesys 😁😁😁😁😁😁😁the colour is not on

TRENCHBABY100x💰1 год назад
Hennessy is Rooibos and has extreme Health Benefits ❤️

Monyon1 год назад
Mind you @ groove henny is boma 900-1k😭😭😭😭

Boitu Matu🇿🇦💯1 год назад
The status of alcohol consumption in SA 🇿🇦, is at the same level as cigarettes smoking in the 1960s. It is time for alcohol adverts and marketing to be banned completely in SA 🇿🇦, just like cigarettes.

Merovingian Purveyor1 год назад
This is exactly how the ANC officials steal..

MO-AFRIKA 🇿🇦1 год назад
At Groove its around R1.Somethin' so the guy carries bottles worth R10.000+
