Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

📌 El Gamper, al Camp Nou?

16,326 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Tom Hagen
Tom Hagen11 месяцев назад

Però quin problema hi ha si segons la Elena Fort portem des de Novembre passat jugant al Camp Nou?🤷🏽

Фото профиля Dr. A. F. ✍🏻
Dr. A. F. ✍🏻11 месяцев назад

Guardo. Espero que no esborreu.

Фото профиля novich3
novich311 месяцев назад

Sí, sempre es pot organitzar un " amistos " entre pakistanesos contra albanesos !!

Фото профиля ericfcb
ericfcb11 месяцев назад

tenim una junta de mentiders

Фото профиля Francisco h
Francisco h11 месяцев назад

Ni de coña

Фото профиля Jaguar
Jaguar11 месяцев назад

Jo no el jugaria....

Фото профиля Ositoculer
Ositoculer11 месяцев назад

Ni la temporada

Фото профиля Wal #SignAGoalkeeperDeco
Wal #SignAGoalkeeperDeco11 месяцев назад

@ReshadFCB

Фото профиля L’aprenent
L’aprenent11 месяцев назад

Doncs queden 34 dies per seguir parlant del tema.

Фото профиля M. Serra
M. Serra11 месяцев назад

No jugarem al Camp Nou ni al Gamper ni al setembre... només cal parlar amb la gent que hi treballa i veure les fotos que surten cada dia per xarxes. Prou de prendre'ns el pèl

Похожие видео