Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
📌 El Gamper, al Camp Nou?
16,326 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Tom Hagen11 месяцев назад
Però quin problema hi ha si segons la Elena Fort portem des de Novembre passat jugant al Camp Nou?🤷🏽

Dr. A. F. ✍🏻11 месяцев назад
Guardo. Espero que no esborreu.

novich311 месяцев назад
Sí, sempre es pot organitzar un " amistos " entre pakistanesos contra albanesos !!

ericfcb11 месяцев назад
tenim una junta de mentiders

Francisco h11 месяцев назад
Ni de coña

Jaguar11 месяцев назад
Jo no el jugaria....

Ositoculer11 месяцев назад
Ni la temporada

Wal #SignAGoalkeeperDeco11 месяцев назад
@ReshadFCB

L’aprenent11 месяцев назад
Doncs queden 34 dies per seguir parlant del tema.

M. Serra11 месяцев назад
No jugarem al Camp Nou ni al Gamper ni al setembre... només cal parlar amb la gent que hi treballa i veure les fotos que surten cada dia per xarxes. Prou de prendre'ns el pèl
