Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Enjoy ‘SABLE, fABLE’.
Комментарии: 11

Emily💚1 год назад
As if I have not been since April 11th!!!!!

Solar Heavy1 год назад
you might like this

Mark Clements1 год назад
i have been, thank u

DoveOfDonda1 год назад
When are you going on tour? Please come to San Diego!

ᎧᏕᎥᎥᏒ1 год назад
I have. Thank you.

Anthony C1 год назад
Beautiful album, as always, coming in perfect timing. Thank you for your inspiration, creativity and art. Nothing but for you guys, Bon Iver 🙏🏾

Jorge Mimbrera1 год назад
yes bro, everyday

BRUT: Prairie Music Updates1 год назад
it's been out for a month, so mission accomplished. but i do enjoy it very much.

scottykevin1 год назад
i'm enjoying it a bit too much honestly

Squink Galonk1 год назад
daddy

ʅυɳα1 год назад
I have been, non-stop actually


