Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Era el millor sense discussió.

178,424 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Josep Rosell i Fossas
Josep Rosell i Fossas2 лет назад

És.

Фото профиля Joan Mangues
Joan Mangues2 лет назад

“Era” d’entrenador. Ara no ho és, del Barça.

Фото профиля Maneló de Mataró
Maneló de Mataró2 лет назад

No el van cuidar! Els hi molestava… ni oblit ni perdó!

Фото профиля Alex SV
Alex SV2 лет назад

L’intorn patia, amb aquest tio liderant el Barça hi va haver un reflex en el país petit que es va creure que tot era possible.

Фото профиля Josep M Vergés
Josep M Vergés2 лет назад

Indubtablement encara

Фото профиля GuillemTM
GuillemTM2 лет назад

També té els seus defectes. Però xel model"® és això: cap complexe, cap por, fer les coses com creus que les has de fer, tenir clar que contra el Madrid cal molta superioritat i assumir que no sempre sortiran bé les coses.

Фото профиля Andreu de Castellar
Andreu de Castellar2 лет назад

Menys la seva etapa al Bayer que va estar molt bé, la resta tota tacada per fer trampes.

Фото профиля Mònica Mangues
Mònica Mangues2 лет назад

Joan el Guardional amb el Barça no si us plau, que ploro.

Фото профиля Sergi Font
Sergi Font2 лет назад

És, és.

Фото профиля Gerard
Gerard2 лет назад

Espectacular

Похожие видео