Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Es raudāju 😂 Labrīt.
Комментарии: 4

Kaspars Hercmanis1 год назад
Ir jau arī cilvēki, kuriem šodien un rīt ir jāstrādā.

Agiad1 год назад
Reāls kurss. žēl, ka par brīvu.

Hype Bunny NoT Matrix1 год назад
Ahujena - teicu ES

I K1 год назад
Nu nav tak pareizi, ka par brīvu!
