Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Esmenin de keyfi baya yerinde 😏
Комментарии: 6

DENİZ1 год назад
Gel de ilk sezonu özlemeee

Solar Heavy1 год назад
take the journey

𝖓1 год назад
Kadın bu haldeyken yanı başında beni seyran dan ayırıyolar diye ağlaması jcıkslakzlaızajkslxldlmfkdmd

raghdaᥫ᭡ˊ˗1 год назад
كله في مزاج جيد الا احنا

Deniz1 год назад
Benim 10 yaşındaki yeğenim bile ilk sezon başkaydı diyo hala 🥺 çocuk bile anlıyo

Esma 🧸🐥1 год назад
Bu esme niye hala ölemiyor 🙄


