Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

ESMIN ESMIN ESMIN

24,391 просмотров • 9 месяцев назад •via X (Twitter)

Комментарии: 0

Нет доступных комментариев

Здесь появятся комментарии из оригинального поста

Похожие видео

🤦🏻‍♂️ Lukašenko nosauca Baltijas valstu tautas par “labusiem”. Un pēc tam viņš ar nopietnu seju apgalvos: “Mēs vienmēr esam gatavi labām kaimiņattiecībām.” Kolhoznieks bija — kolhoznieks arī palika. 🤷🏻‍♂️ Lūk, tāda ir īstā lukašenko “diplomātija” attiecībās ar Baltijas valstīm. Nesen vienā sanāksmē ūsainais tarakāns paziņoja: “Un politiski kāds būtu labums: degunu noslaucītu tiem labusiem un citiem mudakiem.” 🫤 “Labusi” ir vecs padomju nicinošs apzīmējums galvenokārt lietuviešiem, bet arī latviešiem. 🤯 Un pēc tam tas pats cilvēks regulāri stājas kameru priekšā un ar nopietnu seju saka: “Mēs vienmēr esam gatavi veidot labas, kaimiņattiecības”, “baltkrievija nevēlas karu”, “Mēs esam par mieru un sadarbību ar kaimiņiem.” Turp pat dodas Rosļikovs, atkārtojot šos naratīvus, kā arī visādi reklamējot šo personāžu. 🫵 Kolhoznieks bija — kolhoznieks arī palika. Kolhoza “gorodec” direktors, kurš visu dzīvi jautājumus risināja ar rupjībām un dūrēm, vienkārši pārsēdās no traktora prezidenta krēslā. Manieres un leksika — tās pašas kā pirms 40 gadiem; pat daudzas desmitgades pie varas nav padarījušas diktatoru par diplomātisku politiķi. ❗️ Arī klasiskais šovinisms, kad krievi visām okupētajām psrs tautām piekabināja nicinošus apzīmējumus un uzskatīja tās par nepilnvērtīgām, nekur nav pazudis. Toreiz par tautu draudzību (kuras patiesībā nekad nebija) vismaz runāja oficiālā līmenī, bet tagad nav pat šīs formalitātes. ❓ Kā jums šķiet — vai drīz viņi pārstās “turēt sevi rokās” un sāks sēdēs atklāti lamāties televīzijas kameru priekšā?

Marats Kasems 🇱🇻 🇪🇺

26,727 просмотров • 1 месяц назад