Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Evropa je NAŠA! 🇧🇦🇪🇺

58,243 Aufrufe • vor 2 Jahren •via X (Twitter)

8 Kommentare

Profilbild von Nedim ⚜️
Nedim ⚜️vor 2 Jahren

Moram priznati da me stid bilo ovo gledati. Gledao sam iz nekoliko puta po dio. Nisam mogao izdržati u komadu cijeli video

Profilbild von nermin_alesevic
nermin_alesevicvor 2 Jahren

Godišnje se krade milijarda KM od utaje PDV i isplata plata u ✉️ i puta godina unazad i opet unaprijed pa saberite koliko gubimo tj su nas krali jer nemamo vladavinu prava i poštovanje zakona a Vi o Evropi. Prvo svoje dvorište treba urediti a to je broj 14...prioriteta.

Profilbild von Unitaristička rulja
Unitaristička ruljavor 2 Jahren

Svaki vaš "uspjeh" znači manje države BiH, manje jednakopravnosti građana, manje ljudskih prava, građanske države... a sve više podaništva prema Zagrebu i Beogradu. Ne prodajite nam muda pod bubrege #abdićevci!

Profilbild von ⚜️🇧🇦ℰℬ🇧🇦⚜️
⚜️🇧🇦ℰℬ🇧🇦⚜️vor 2 Jahren

Samo se ne treba zalijetati.🤡

Profilbild von Ermin
Erminvor 2 Jahren

Ponizavate inteligenciju naroda

Profilbild von Enzomar 💙🖤⭐️⭐️
Enzomar 💙🖤⭐️⭐️vor 2 Jahren

Nasi debili

Profilbild von RajvosaEmir
RajvosaEmirvor 2 Jahren

Sabina, kako si se osjećala kada si skontala da u TGV garnituri prve klase možeš puniti laptop preko USB i pristupiti netu besplatno? Kako ti se uopšte dalo vratiti u BiH nakon takvog blagostanja? Ah da, zato što mi moramo da platimo tvoja nova oduševljenja na "dalekom" zapadu..

Profilbild von Relaksirani kompromisi
Relaksirani kompromisivor 2 Jahren

Izazivate gađenje među ljudima...

Ähnliche Videos