Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Excelente ambiente laboral.

402,698 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Armando Bullá
Armando Bullá1 год назад

El operador salga de los escombros, usted no puede estar ahí.

Фото профиля Kurtis Hanni
Kurtis Hanni1 год назад

This last year+ has been a dream. I meet with business owners daily to look for financial solutions. We help them: 1. Optimize their cash flow 2. Create more profit 3. Pay less taxes But more than anything, we’re a strategic partner and coach. Someone they turn to when they don’t know the answer. When the times get tough. I’ve had more than one business owner tell me they’re sleeping better, more present when with family, and feel like they’re finally in control of their business (instead of it controlling them). I can’t imagine anything more rewarding. For people watching from the sidelines, it seems like an overnight success. But in reality, it came after a 15+ year career of day-in and day-out partnering with my CEOs as a full-time CFO. Now instead of building one business at a time, I get to help many at the same time! Today, I’m headed to meet with a group of other business owners to learn and grow together. I am truly living the dream!

Фото профиля yisus-wan
yisus-wan1 год назад

el operador muere con nosotros, los sentimos operador tu liquidación no incluye temblores

Фото профиля Raf
Raf1 год назад

Por si no quedó claro… ¡está temblando en Bucaramanga! (x15)

Фото профиля Docupato ❄️
Docupato ❄️1 год назад

Él hombre sabe que por más que intente, le tomaría mucho tiempo levantar su pesado trasero de la silla y no está dispuesto a morir solo.

Фото профиля Ivanchomaito
Ivanchomaito1 год назад

Siempre me voy a preguntar de donde tanto perro por allá al fondo? Es que era estudio de TV/veterinaria??

Фото профиля Carolina GC
Carolina GC1 год назад

Viejo hijueputa jajajajajajajjajajajajajaja

Фото профиля yisus-wan
yisus-wan1 год назад

para donde va, dice: aca nos morimos todos, hay un ejemplo mejor de lo q no se debe hacer? quedarse y obligar a los demas a quedarae?

Фото профиля jhon eder gonzalez
jhon eder gonzalez1 год назад

No se vallan...que ésto se compone. Jajajaja

Фото профиля Andres Millan
Andres Millan1 год назад

Pasaron como 20 años y sigue temblando en Bucaramanga

Фото профиля Eduardo Diaz Granados
Eduardo Diaz Granados1 год назад

El operador ya en el parque viendo la transmisión en vivo

Похожие видео