Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

excuse me, what?

77,626 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 6

Фото профиля vee
vee1 год назад

Saudades, Ai Coração and Grito make the most beautiful sequence of a country in ESC that i know... Sobral in it's turn feels to me like an collective delusion that I still don't understand but I'm glad it happened

Фото профиля Emma
Emma1 год назад

foi uma seca de musica

Фото профиля Catarina 🗡️✨👹✨🏹
Catarina 🗡️✨👹✨🏹1 год назад

I like Napa but their fandom is kinda start to piss me off, they keep saying this and that the song theme is so unique (Croatia song last year was the exact same theme) like guys Napa doesn’t deserve the hate but chill out on saying things that make no sense

Фото профиля Mary V
Mary V1 год назад

Esta era muito melhor.

Фото профиля Ishowsneed
Ishowsneed1 год назад

Quantas músicas deste estilo de coro ouves no dia a dia?

Фото профиля ShEuZap
ShEuZap1 год назад

Tristeza and Medo would be top5 probably. Now deslocado will be difficult to pass to the finals.

Похожие видео

What! Like? Excuse me?
1:15

Sensitive content

What! Like? Excuse me?

EndlessNight

19,009 просмотров • 1 год назад