Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Fajne to było ❤️✌️

66,858 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

9 Kommentare

Profilbild von Pająk chwat wszystkich brat
Pająk chwat wszystkich bratvor 1 Jahr

Gocha robi robotę w cholere.

Profilbild von Wojciech Mucha
Wojciech Muchavor 1 Jahr

Nie mówcie, ze on jest slaby. Po prostu może sie okazac, ze wiekszosc nie reprezentuje jego wartości. Ja po I turze na Biejat zaglosuje na niego. Znajomi, ktorzy glosowali na Holownie, Zandberga a nawet Mentzena tez zaglosuja za RT. Czy to wystarczy? Oby.

Profilbild von 𝐏𝐢𝐨𝐭𝐫 𝐊  🐕
𝐏𝐢𝐨𝐭𝐫 𝐊  🐕vor 1 Jahr

Lepiej słychać

Profilbild von Ewka - 2 konto 🇵🇱 🇪🇺 💫
Ewka - 2 konto 🇵🇱 🇪🇺 💫vor 1 Jahr

Są przesympatyczni. Tacy normalni, bez zadęcia i sztuczności🤗❤️

Profilbild von edyta 🇵🇱🇪🇺⚡
edyta 🇵🇱🇪🇺⚡vor 1 Jahr

tak fajnie może być...

Profilbild von ZMOK.PL
ZMOK.PLvor 1 Jahr

Rowery cały czas tęczowemu rafałkowi w głowie, ale wątpię czy z tą panią.

Profilbild von Moni🇪🇺
Moni🇪🇺vor 1 Jahr

Oni są rewelacyjni😁

Profilbild von Żołnierz Rezerwy Wolna Polska!!
Żołnierz Rezerwy Wolna Polska!!vor 1 Jahr

Tym razem Rafua załatwił żonie krzesło? No, dżentelmen jednak, nie musi już stać obok tucznika...

Profilbild von Ananakofana
Ananakofanavor 1 Jahr

@Bart_Wielinski Karol tez pewnie do lasu, ale nie na rowery 😆

Ähnliche Videos