Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Fajny duet?
70,931 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Szycha w Ministerstwie Danych z Dupy1 yıl önce
On ma, kurwa jego mać, 82 lata... Niech mi ktoś powie, że zioła szkodzą... Kaczyński jest 6 lat młodszy.... pobiegnie tak...?

w ciemnej dupie zabobonu1 yıl önce
Sprzęt żeby dobrze grał, trzeba dobrze wygrzać😉

Solar Heavy1 yıl önce
these vocals are unreal

adam karski1 yıl önce
Nieziemskie głosy i ten utwór, który tyle już lat jest tak niesamowicie elektryzujący. Każdy z duetów do „Gimme Shelter”, a było ich bez liku, jest rewelacyjny.

w ciemnej dupie zabobonu1 yıl önce
👍

Pomylona Kwiaciarka1 yıl önce
Piosenki i różne inne dźwięki😍 Metallica & Lady Gaga: Pre-Grammy Rehearsal przez @YouTube

w ciemnej dupie zabobonu1 yıl önce
@YouTube 👍👊

Robert Nowak 🇪🇺🇵🇱🇩🇪 ⌚💻📐⚙️1 yıl önce
Inaczej, ale jest ok. Dla mnie jednak Sasha Allen 🥰

w ciemnej dupie zabobonu1 yıl önce
👍

grabow231 yıl önce
Gość ma tyle lat a mlody. Co robią z człowiekiem pieniądze

w ciemnej dupie zabobonu1 yıl önce
Fakt.
