Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
FDU-ovci opet kidaju. 👏👏👏 YouTube link:
37,988 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
8 Yorum

M00rta1 yıl önce
7. zahtev da se izbaci RTS pretplata sa računa za struju. Bojkot računa za struju dok ne ispune.

Solar Heavy1 yıl önce
- All I Knew

Miodrag S. Ivanovic1 yıl önce
Bojkotuj RTS. Vreme je …

Sanja Mrdjan1 yıl önce
A šta znači bojkotovati RTS? Ja ih ne gledam već 10 godina. Samo N1 i Novu S. Ako uplatim račun za struju umanjen za taksu oni će ipak da dobiju novac od EPSa. Pomozite!

Ljilja Milovic1 yıl önce
👏👏👏👏👍👍👍

Dragoslav1 yıl önce
bojkot

SneЖana Joksimovic1 yıl önce
Dijagnostika ok, ali ne mislim da u ovoj dogoreloj fazi bojkot išta znači, zabole ih baš, ne znam ni ko ih gleda, čak i kad hoću RTS nauku, trezor, radio bg 2... ne stižem.

Zorica1 yıl önce
Bravo
