Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
felt a breeze outside…
294,265 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

priya 🍥1 год назад
No yeah heavily feeling the positions aura in the air these days

𝐈𝐍 𝐓𝐇𝐄 𝐍𝐀𝐌𝐄 𝐎𝐅 𝐓𝐇𝐄 𝐌𝐎𝐎𝐍... ♡︎🌙1 год назад
i felt it too wayment🙂↕️🙂↕️🙂↕️

GrandeFlamesButera1 год назад
Confused on how the 2 relate…. 😂😂😂

cameron1 год назад
the album came out at the end of this month so i usually associate this album with fall

꒰ᐢ. .ᐢ꒱1 год назад
ON REPEAT

Jorge Arreguin1 год назад
One of my favorites performances, ever.

elvis1 год назад
waittt cuz why have i had positions on replay recently

❣️1 год назад
☕️ time to relax

bry ❀1 год назад
@gainsarianafans ifbbbb🤍

🕰️1 год назад
@ifeeltheRUSHHH
