Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Forța Frați Români💪🇦🇩
10,421 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Cand sunt de trei ori mai multi jandarmi decat manifestanti, e clar ca protestul a fost un mare succes.🤣🤣🤣 Ati ramas doar cu prostii satului.

Asta e un fel de ravasitul oilor ?

Hahaha ce penibil e Semiom, mai posteaza te rog daca mai ai cu golanul

Se aruncă fraierul în față și după strigă: UITAȚI, ne bat!!! vă bateți singur clovnilor...

Ca nişte pekinezi yapping de după gard, suveraniştii lu’ guvid prăjit.

care e scopul sa iesiti din tarc? Doar ca sa creati animzoitate si sa va victimizati? Nu e loc suficient pentru 50 oameni? Pai acum cateva luni erau acolo sute de mii, dupa calculul unor analfabeti.

Mai multi jandarmi. Slabut slabut, iarasi tik tok ul bate lumea reala. Mai bagati o fisa!

Ce căcat ați făcut, 300 de oi rătăcite? Fac pariu că tu nici măcar nu ai fost. Voi doar din tastatura sunteți tari, in rest, sunteți căcați pe voi. Daca nu va plătește, nu mergeți nicăieri, votați masiv prostie. Sunteți cu adevărat pleava societății, vă vindeți pe 2 lei

Giordano pare mai nervos pe suveranisti decat pe jandarmi. Bine, la cate proteste nationale ratate a avut, cred si eu. Sa te faci iar de 2 lei in halul asta...

Au ieșit 2.000 de lătrăi să urle.
