Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Forța Frați Români💪🇦🇩

10,421 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Maverick Fella
Maverick Fella1 год назад

Cand sunt de trei ori mai multi jandarmi decat manifestanti, e clar ca protestul a fost un mare succes.🤣🤣🤣 Ati ramas doar cu prostii satului.

Фото профиля tranquilito
tranquilito1 год назад

Asta e un fel de ravasitul oilor ?

Фото профиля Tudor Surdoiu 🇷🇴🇪🇺
Tudor Surdoiu 🇷🇴🇪🇺1 год назад

Hahaha ce penibil e Semiom, mai posteaza te rog daca mai ai cu golanul

Фото профиля La Sfântul Așteaptă (ORIGINAL)
La Sfântul Așteaptă (ORIGINAL)1 год назад

Se aruncă fraierul în față și după strigă: UITAȚI, ne bat!!! vă bateți singur clovnilor...

Фото профиля Hadrian
Hadrian1 год назад

Ca nişte pekinezi yapping de după gard, suveraniştii lu’ guvid prăjit.

Фото профиля RoBotDemo🇷🇴
RoBotDemo🇷🇴1 год назад

care e scopul sa iesiti din tarc? Doar ca sa creati animzoitate si sa va victimizati? Nu e loc suficient pentru 50 oameni? Pai acum cateva luni erau acolo sute de mii, dupa calculul unor analfabeti.

Фото профиля Liberal voice
Liberal voice1 год назад

Mai multi jandarmi. Slabut slabut, iarasi tik tok ul bate lumea reala. Mai bagati o fisa!

Фото профиля Veronel Manea
Veronel Manea1 год назад

Ce căcat ați făcut, 300 de oi rătăcite? Fac pariu că tu nici măcar nu ai fost. Voi doar din tastatura sunteți tari, in rest, sunteți căcați pe voi. Daca nu va plătește, nu mergeți nicăieri, votați masiv prostie. Sunteți cu adevărat pleava societății, vă vindeți pe 2 lei

Фото профиля ⚔ LUCA ⚔
⚔ LUCA ⚔1 год назад

Giordano pare mai nervos pe suveranisti decat pe jandarmi. Bine, la cate proteste nationale ratate a avut, cred si eu. Sa te faci iar de 2 lei in halul asta...

Фото профиля Kevin
Kevin1 год назад

Au ieșit 2.000 de lătrăi să urle.

Похожие видео