正在加载视频...
视频加载失败
Fragment debaty w Gdyni xD
9 条评论

Kermit House MD2 年前
Szanuję psychę typa- kompletnie niezwruszony. Albo psychopata, albo wierzy w to co mówi

Prezes Andrzej Kozłowski2 年前
Po tej kompromitacji zostaję tylko picie z czajnika 😆

Prawdziwy Lolak2 年前
To musiało być w ramach jakiejś nocy kabaretowej.

Kabanka28 #Trzaskowsk2025 #SnaW2 年前
...i jeszcze uczciwość, pracę u podstaw i prawdomówność🤣

Kasia Klass - #SnaW #silnirazem #Trzaskowski20252 年前
@pomaska co to za pisowski stand uper? Jest zabawniejszy od prezesa ;)

Krzysztof Hohn2 年前
Ale o co chozi? Przecież żart siadł bardzo dobrze 😁

asDaras2 年前
Najbardziej widać ich wiarygodność na sejmowych komisjach śledczych i podsłuchanych rozmowach.

jozefmoneta🇵🇱💯2 年前
"daj pan spokój"

Redline2 年前
Jesteśmy dumni z naszej Gdyni! 😎
