Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Gabriel is not going anywhere.
170,982 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Noro1 год назад
give him, Saliba, and Saka 10 year contracts with whatever wage they want

Welborne1 год назад
We really need to win the league so that he goes down as one of the greatest defenders in the premier League era at least

Christian Smith1 год назад
Yeah cuz who the fuck would buy him

Dreamchaser1 год назад
Doing all this for arsenal is wild 😂😂😂

Kayode Ogundele 🇳🇬 🇬🇧1 год назад
He should be the Captain

AFC241 год назад
My captain! 🫡

Wenger's Wrath⚪🔴🇿🇦🇰🇷🎎1 год назад
Some dickhead once benched him over Saudi reports.

Elijah1 год назад
Ngl he should’ve been captain. He’d actually play up to it.

Arsenal1 год назад
@samz_033 O MONSTROOOOO

George Oswald1 год назад
He deserves a trophy, man

