Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Gårsdagens Tifo 🚂
Комментарии: 10

Factos 👍👀1 год назад
Babacar i sovevogna?? 👀👀👀

Daniel Vassbund1 год назад
@DonVidal Det eneste som var bra i går.

Martin Fjeld1 год назад
Den var klasse 👏 Hilsen FFK-supporter🇬🇱

Olav K Kvernberg1 год назад
Fin Tifo, men det er jo skivebom!

Biggahino1 год назад
Kan si mye om den klubben. Men dette var rått 🔥

O2🇳🇴1 год назад
Meget høy klasse💪

Reidar Andersen1 год назад
😂😂😂😂

26091 год назад
Dere tapte da. Heldigvis.

André Wauthier1 год назад
Enormt!

Larsen1 год назад
Fantastisk fet Tifo, det skal dere ha👏🏻

