Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
GATA CU UMILINȚA DE LA FRONTIERĂ
24,892 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Am intrat în Schengen ultimii și am ieșit din democrație primii...

Georgica sa dat liber la camioanele cu lemne catre Austria…🤫

ce inseamna indragostit de UE ? Nici eu nu vreau sa iesim din UE/NATO dar nu sunt indragostit de ei

Din același motiv pentru care și UK vor să se întoarcă

1/ Să nu-i uităm nici pe vameșii români, ăia de luau 5 euro pe cap de călător cu autocarul. Ăia cu vile mari. 2/ ca să fim preciși, când spunem "servicii competitive", înțelegem "servicii ieftine".

Jigodie ordinară, spune și ce au dat la schimb!

Doar până la următoarea gripă!

Lasă ca revine domnul Călin și ne scoate din rușinea asta numită șenghen ❤️😂

O porcarie...acum sunt in stare sa ne duca si pe luna doar sa acceptam aceeasi umilinta...FIX ASTA ESTE UMILINTA!!!
