Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Gde da potpišem!?
51,933 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Bojan1 год назад
hiljade ljudi je uterao u anksioznost. Razboleo je pola Srbije

Keg It1 год назад
Want beer on tap anywhere? Sangria? Cold brew coffee? Margaritas? Take 2 1/2 gallons of your favorite bevvy tailgating and make any pool an instant swim-up bar - The world is your bar with the Keg It™ Keg Kit! Be the Ultimate Host with the coolest gear around - Cheers!

Sen Trope1 год назад
Saglasan. ✅

𝙁𝙀𝙉𝙄𝙓1 год назад
Čekaj, a jahanje?

Walter030 📷🎥🇷🇸🇪🇺🏎1 год назад
U zatvoru nam neće biti dostupan.

Дража Саботажа1 год назад
Прво јахање па карање па тек онда га ухапсити.

небйтан Па Шта☝ово нисам, то је моја шаума😁🚴🌲🌌1 год назад
KkkkaD🤔

Vujaković Mirko1 год назад
PREDLOG PRIHVAĆEN AKLAMACIJOM.

Radzaman1 год назад
Koliko odmah!!!

beodra1 год назад
Pa..., kako vam je tamo na TV "Blić", a "brezNâs" ?!?
Похожие видео
Nadam se da su ga uhapsili gde god da je sleteo 🤝
Zorica Radulović
61,288 просмотров • 4 месяцев назад
Gde? Gde? Šta gde? Gde? Šta gde? Šta šta gde? Gde? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Суки
166,873 просмотров • 3 месяцев назад

