Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Gdzie takich płodzą?
1,112,319 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
7 Yorum

Taki tatuaż średnika jest symbolem walki z depresją. Jak za pierwszym razem odpaliłem ten filmik bez głosu to zrobiło mi się Jej szkoda, jak odpaliłem z głosem... no cóż, zrobiło mi się Jej jeszcze bardziej szkoda.

Jaki to jest tłuk intelektualny, robi tatuaż średnika kurwa średnika nic trudnego do zapamiętania a nawet to ją pokonało

Ja pierdolę, nie wiedzieć co to średnik i tatuować to sobie XDDDD

Za chwilę na łyżkę będą mówić "takie metalowe do wygrzebywania jedzenia".

Bezmyślnik dobry.

Dokładnie tak wyobrażam sobie każdą onlyfansiare XDD

za wikipedią: "Zajmująca się zdrowiem psychicznym amerykańska organizacja non-profit „Project Semicolon” zachęca do tatuowania symbolu „;”. Ma to mieć znaczenie symboliczne – jak tłumaczą pomysłodawcy „Średnika używa się, gdy autor mógł zakończyć zdanie, ale zdecydował inaczej. Ty jesteś autorem, a zdanie to twoje życie”. Tatuaż z tym symbolem ma podnosić świadomość społeczną dotyczącą zaburzeń psychicznych, w szczególności zaburzeń depresyjnych." I wszystko jasne.
