Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Gdzie takich płodzą?

1,112,319 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

7 Yorum

Konrad profil fotoğrafı
Konrad1 yıl önce

Taki tatuaż średnika jest symbolem walki z depresją. Jak za pierwszym razem odpaliłem ten filmik bez głosu to zrobiło mi się Jej szkoda, jak odpaliłem z głosem... no cóż, zrobiło mi się Jej jeszcze bardziej szkoda.

Kārtekš #AmorimEra profil fotoğrafı
Kārtekš #AmorimEra1 yıl önce

Jaki to jest tłuk intelektualny, robi tatuaż średnika kurwa średnika nic trudnego do zapamiętania a nawet to ją pokonało

Krzywas profil fotoğrafı
Krzywas1 yıl önce

Ja pierdolę, nie wiedzieć co to średnik i tatuować to sobie XDDDD

ZEK profil fotoğrafı
ZEK1 yıl önce

Za chwilę na łyżkę będą mówić "takie metalowe do wygrzebywania jedzenia".

Rysiek z Misia profil fotoğrafı
Rysiek z Misia1 yıl önce

Bezmyślnik dobry.

Gaviś #LaportaDimissiò profil fotoğrafı
Gaviś #LaportaDimissiò1 yıl önce

Dokładnie tak wyobrażam sobie każdą onlyfansiare XDD

Człowiek Szpinak profil fotoğrafı
Człowiek Szpinak1 yıl önce

za wikipedią: "Zajmująca się zdrowiem psychicznym amerykańska organizacja non-profit „Project Semicolon” zachęca do tatuowania symbolu „;”. Ma to mieć znaczenie symboliczne – jak tłumaczą pomysłodawcy „Średnika używa się, gdy autor mógł zakończyć zdanie, ale zdecydował inaczej. Ty jesteś autorem, a zdanie to twoje życie”. Tatuaż z tym symbolem ma podnosić świadomość społeczną dotyczącą zaburzeń psychicznych, w szczególności zaburzeń depresyjnych." I wszystko jasne.

Benzer Videolar