Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Generalštab je naš!
35,436 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

@Generalstab1956 Iz tog istog generalštaba su 90-ih kretale sve one naredbe za rušenje i ubijanje.

@Generalstab1956 Opozicija od koje se “svi” orgađujemo prva je započela akciju odbrane Generalštaba

@Generalstab1956 Srcem uz vas do kraja!

- We're Flying

@Generalstab1956 🫡

@Generalstab1956 Tu treba biti spomen park nikako hotel ili stambena zgrada.

@Generalstab1956 Hahahaaha vasi su samo pacovi i suga 😂😂😂

@Generalstab1956 Po malo je i moj!

@Generalstab1956 ne, bombardovani generalštab je njihov, nije naš

@Generalstab1956 Bolje da se latite knjige,udjete u svoje amfiteatre,krenete sa polaganjem ispita nego što političarite.

@Generalstab1956 Moraju novi genocidi da se smišljaju tamo kao nekada.
