Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

“GET IN THERE LEWIS!” – Bono 😭😭😭🙏🏽🙏🏽🩷🩷🩷🩷

251,099 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Mati⁴⁴
Mati⁴⁴2 лет назад

the difference of vibe compared to last race post race radio is insane💀

Фото профиля MBS
MBS1 год назад

MBS - Tom’s Computer [OUT NOW!] Listen now: #music #edm #MBS #crypto #vibes

Фото профиля Zuzu Pesteleu
Zuzu Pesteleu2 лет назад

I missed Bono saying that 🥹 I just hope we’ll get to hear him this season saying “it’s Hammertime”!

Фото профиля OL4-IS 😊
OL4-IS 😊2 лет назад

Last time Lewis was on the podium, you were likely a year younger 😂😂😂

Фото профиля mpmo
mpmo2 лет назад

« Thanks Toto ! » lmao Listen to his voice

Фото профиля Scuderia
Scuderia2 лет назад

When they stop sabotaging him, this is what he does!

Фото профиля Eujhn
Eujhn2 лет назад

I know he's Lewis's guy but if merc get kimi then having bono could be crucial in his performance, like when George was driving in 2020 in the merc, he was so calm. Great race engineer.

Фото профиля Gigi 💚💚
Gigi 💚💚2 лет назад

It had been missed 😭😭😭.. "GET IN THERE LEWIS !!!!

Фото профиля Hornyr's arse
Hornyr's arse2 лет назад

Great driving, beautiful overtakes, and great call with the tyre strat. Nice race

Фото профиля DineoM⁴⁴
DineoM⁴⁴2 лет назад

Welcome back Lewis. Missed these words

Фото профиля Blackrose
Blackrose2 лет назад

So pleased for Lewis to be back on the podium , worked hard for it

Похожие видео