Loading video...
Video Failed to Load
Gledajte smrada kako se pravda...
103,107 views • 2 years ago •via X (Twitter)
10 Comments

bio sam glavni i odgovorni, u stvari samo glavni, nisam stigao da procitam sta pise, kme kme Cuta mi dobacuje, ipda sam bio na papiru, ali u stvari nisam... Znamo Dragane ko je Glavni, ali jbg, ti si odgovorni :D Sva sudjenja da budu javna kad im se bude sudilo, SVA!!!

Pa šta očekivati od tih kukavica?! Takav je i žvalavi pred strancima, a ovde glumi ludilo. Problem je što publika nikako da ukapira da će joj jeftine ulaznice za cirkus doći glave.

Izvinjavam se sto ne stizemo..imamo stotine tuzbi ..😀 koje cemo da izgubimo, ali ce nam Vucic opet dati pare iz budzeta da ih platimo..A nesto i ostane za regres..

...a Ćuta ga tovari 🤪🤣🤣

Jesi ti muzicar Jesam Znaci jesi Mislim, nisam Jbte koji cirkus🤡

U APR-u piše da sam glavni i odgovorni urednik,a ja to nisam bio😂 Jes' ti muzičar? Jesam,Jesi? Ne,kažem nisam...samo tetki da odnesem lek😂

Odličan primer za one koji će ih preživeti odlazak Vučića sa vlasti i biti svedoci kako će se braniti... Ali nažalost, kao i uvek, naći će guzicu u koju da se uvuku, i proći će nekažnjeno.

Sudija koji dozvoljava da mu sudnica liči na pijacu.

Izedem ti sud i sudiju. Pa ovo govno došlo u sud da se malko popriča kao baba na seoski bunar. Koliko lažnih vesti godišnje objavi i izgubi parnica zbog uvreda? Treba ga hospitalizovati.

..."piše glavni urednik u APR-u ali u stvarnosti nisam bio"... Džukac.
