Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Glup, gluplji…šuplja priča! 🤡

49,673 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

8 Kommentare

Profilbild von Aleksandar Marton 🎗️
Aleksandar Marton 🎗️vor 1 Jahr

Uz jednu bitnu razliku. Ljudi su juče sami sebi platili gorivo ili kartu za voz/bus, a nije ih doveo državni aparat, kao Vučićevu publiku u Jagodini ili bilo gde.

Profilbild von Prvorođena
Prvorođenavor 1 Jahr

Svojim kolima, svojim motorima i svojim "biciklovima". I sami vozili. A vaši prastari pa ne vide da voze ni frezu, zato moraju da ih dovezu. O državnom trošku. ☝️

Profilbild von Ivan A be
Ivan A bevor 1 Jahr

Samo postoji jedna velika razlika. Ovde ljydi dosli svojom voljom, jel im dozlogrdilo, vasa kradja bahatost. Na vase sns mitinge dolaze ucenjeni, potplacenji ljudi. Ako imas cime to da shvatis.

Profilbild von Sava
Savavor 1 Jahr

Ex predsednik vlade je i tužan i ljut,zbog naboja emocija ne može da shvati da su ovi što su došli u Novi Sad na poziv studenata ,došli dobrovoljno i o svom trošku,za razliku od njihovog organizovanog prevoza ,plačenih dnevnica i sendvič pride o našem trošku.

Profilbild von Jelena Ceza
Jelena Cezavor 1 Jahr

DOSLI SU SAMI!!!!! NIKO IH NIJE PRISILJAVAO,TERAO I PLACAO DA DODJU!!! Ako niste obavesteni

Profilbild von ceca
cecavor 1 Jahr

Čoveče vi koristite naše pare da dovodite ljude na vaše proteste Ko placa autobuse????

Profilbild von NM
NMvor 1 Jahr

Pa ljudi su dosli o svom trosku, nije im iz budzeta placen autobus. Odgovaraces!

Profilbild von zarkoVD
zarkoVDvor 1 Jahr

Dolazi sa SVIH stana SRBIJE samovoljno iz ljubavi. Ne za sendvic ne za apisak ne za 2000din. Iz ljubavi prema STUDENTIMA prema majci SRBIJI ❤️ Od kad ste "vi" neki drugi? Vi ste za zasa prvi sa najnizim rejtingom medju stanovnicima Srbije.

Ähnliche Videos