正在加载视频...
视频加载失败
GM! Un OG adevarat! Respect😂
33,645 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
10 条评论

Daca is bani omului care e faza.....is aberanti....astia jur....s bani mei fac ce vreu cu ei punct. Gen vreau sa le dau foc...vreau sa ma sterg cu ei si am nevoie de ei....lol....

Asa intrebare, asa raspuns. =)

Cunosc cazul, am contacte in domeniul bancar, ironia era faptul ca omul chiar era un interlop.

Not your keys not your coins 🧌

in momentul cand banca tr intreaba "ce faceti cu banii", in momentul ala sa te gandesti ca banii aia nu sunt defapt ai tai....

Astea is procedurile ? Sa te intrebe ce faci cu ei ? Cu banii tai?

Am patit si eu ceva de genul. Am ales sa fac transfer ca sa nu dau explicatii pe banii mei. Apoi m-au chemat din partea cealalta ca au vazut tranzactii mai mari de 50K intr-o luna. Banca e din Belgia. Ma simt mai rau ca in comunism.

O problema mai mare o vad in faptul ca pe noi ne obliga legea sa spunem ce vrem sa facem cu banii nostri pe cand ei fac ce vor dar tor cu banii nostri fara sa avem macar dreptul sa stim ce. Nu mai spun sa ne dam acordul sau chiar sa declinam anumite cheltuieli

Mi-a placut comentariul lui cum ca a primit nevasta compasiune de la prietene :))

Veche dar buna.😂
