Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Good Morning 🌾 . 🎵 Abataka (Charles Webster)
Комментарии: 7

kINGTUTJa 🇮🇹2 лет назад
@moflavadj bro I don't know why but I thought this was your song 😂😂😭

[email protected]2 лет назад
The legend Charles Webster.👌🏽❤

FatherOfThings2 лет назад
Classic 🔥🙌🏽

Quest Da IT guy 👨💻👨💻🇮🇹2 лет назад
Still hits hard 🔥🔥

DjBanze_sa2 лет назад
Classic

unkunz’bey’vimba2 лет назад
🥹take me back

Tiisetso2 лет назад
All along i was singing Hammanskraal 😭
