Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Građanska mentalna poremećenost. Maspok 2.0
Комментарии: 9

Poremećenost je na Pinku, V.Novostima, Alo, Der Šturmeru (Informeru).... I ostalim, koji primaju novac od države.

Demonstriraju vam kako cete setati po zatvorskom krugu

Što nisi izašao iz kola pa im to rekao u facu kad si tako zajeban?

Тренирање за дневне шетње у затворима.😂😂😂😂😂😂😂

Smaraš botino

Ti pricas o mentalnoj poremecenosti????! Gde li ces bezati samo da mi je znati

Nije ti ovo Severna Koreja da svi moraju da misle kao predsednik.

Malo imamo mentalnih ustanova za ovakve ludake , sta ce drzava uraditi po tom pitanju?

Eeej, al taj nivo ludila i sujete, kad ti za jedno jebeno biračko mesto potežeš onoliku policiju i batinaše da obezbediš "pobedu"?! Pa serem ti se u takvu pobedu . Pored sve te sile kojom raspolažeš da bi zaplašio nekog i dalje si jadan, prestravljen i nesretan. Lečite se
