Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Happy? Naprawdę?

21,368 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Pomylona Kwiaciarka
Pomylona Kwiaciarka1 год назад

No, właśnie w @tvn24 Pan Robert Kantereit pokazuje jakie ,,ładne", według niego i stacji telewizyjnej, były fajerwerki i zachęca widzów do wysyłania jak ,,ładnie" ludzie witali nowy rok w poszczególnych miastach. A u mnie przez 40 minut tak napierdalali, że sama miałam ochotę uciekać gdzie pieprz rośnie, ale musiałam tulić kotkę. Nie wyobrażam sobie co czują wtedy dzikie zwierzęta i te bez opieki.

Фото профиля Barti 🇵🇱🏳️‍🌈🎮
Barti 🇵🇱🏳️‍🌈🎮1 год назад

Fajnie było 🥳🎇🎇🎇🎇🎆🎆🎆🎆

Фото профиля Janusz
Janusz1 год назад

No dokladnie. Nie po to mamy wolność i demokrację by dozwolone były rzeczy, które się Panu nie podobają.

Фото профиля Konrad
Konrad1 год назад

Kocham obrońców praw zwierząt, wegan i wegetarian. Dlaczego? Bo tworzą zajebiste manipulajace filmiki by ukazać coś w skali jaka ni cholery nie ma przełożenia na rzeczywistość.

Фото профиля As
As1 год назад

Ludzi mi nie żal..

Фото профиля Basia
Basia1 год назад

Czy zamiast wpisów w mediach społecznościowych, nie nadeszła pora na inicjatywę, wymuszającą wprowadzenia zakazu sprzedaży i używania fajerwerków? W wielu miejscach takie zakazy funkcjonują i obwarowane są wysokim karami.

Фото профиля Jacek
Jacek1 год назад

Biedne zwierzaki 😞

Фото профиля lorbak
lorbak1 год назад

Pozdrowienia z Madery po rewelacyjnych fajerwerkach !!! ZOO cwele!

Фото профиля Krzysztof Buk
Krzysztof Buk1 год назад

To najgłupsza rzecz na świecie. Tylko debile strzelają petardami.

Похожие видео