Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
He couldn't spell Bukayo Saka any better 🔥
39,584 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

ATL9JAGUNNER1 год назад
This is awesome. I agree with you, he couldn't spell it any better STARBOY

Jaba Jay1 год назад
Our Star boy🌟 🤩 ✨️

Sasiro1 год назад
This made me smile 😊

Ayojhay1 год назад
The confused look on saka’s face till he got it🤣🤣

Sọ-Chi-ji-ndụm1 год назад
This is wholesome to watch ❤❤

Mayor of Arsenal 🎩1 год назад
@UPYOURARSENAL04 I don’t even know any other spelling

Tony Arsenal1 год назад
@Calvertson1

Terra Chad1 год назад
Saka never got the joke 🤣

Ayobami1 год назад
Starboy 😊

B_Tembo🔱1 год назад
I vote to change the name on his jersey to starboy🙋🏾♂️





