Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Hej Konfiarze, jakiś komentarz?
138,614 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Niech ten chujek zrobi podobny filmik o stu konkretach tuska

Masz komentarz, wstawianie programu który ma 2-3 lata i podczepiać wypowiedź z 5 lat temu to tak jakby przystawiać do Trzaskowskiego ktory jest przeciw nielegalnej migracji z wypowiedzia gdzie mówi że nielegalni migranci to nasza polisa ubezpieczeniowa

Ten ziomek jest wkurwiający i bardzo manipuluje w swoich filmach. Typowy rycerz Tuska, wiec kłamstwo to oręż którym włada perfekcyjnie.

Konfederacja jeszcze nie miała okazji wprowadzić swojego programu. Za to TD i KO od ponad roku mają wszystkie narzędzia aby wprowadzić dobrowolny zus, podnieś kwotę wolną czy zreformować służbę zdrowia. Ten frajer zrobił jakiś filmik o tym, czy jest pożytecznym idiotą elit?

Obawiam się, że konfiarze tego nie obejrzą. A nawet jak zobaczą, to nie zrozumieją 🙄

you ever listen to chillhop?

Demokracja robi z wyborców idiotów.

Fakt, trzeba im tylko pozwolić mówić... Korwin zupełnie wprost powiedział, że program wyborczy to czysta propaganda, a nie coś, co mieliby realizować po tym, jak zostaną wybrani.

Typ jest głupi alebo celowo kłamie, nie słyszał ani jednego wystąpienia ze spotkań Mentzena, wywiad Berkowicza z Atorem ma chyba 5 lat, obecnie Konfederacja nie chce wyjścia z UE itd. Jakiś zakłamany tiktoker.

Debil robi propagande na ktora lapia sie najwieksi debile. Po co publicznie udowadniasz, ze takim jestes?

Gość robi zajebistą robotę. Fajnie gdyby było więcej osób na tik toku odkłamujacych te głupoty konfy.
