Loading video...
Video Failed to Load
HELLO GUYS THIS IS WHITEMON!
10 Comments

Євген Пахолюк1 year ago
Не вмієте писати, в вашому випадку треба так -хелоу гайс, ми дуже любимо сосати руснявий хуй, бо у нас нема позиції та і нахуй вона треба. Не дякуйте

hsy1 year ago
U could be champions if not pick that batrider last pick 🙈🤣

no home trainin1 year ago
🥲🥲🥲

Mas Yaris 💻🎨1 year ago
I hope my supports are like this too 😢

En1 year ago
Funniest clip today ahahah

Arindra1 year ago
Currently the best support in SEA 🔥🔥

きっこ1 year ago
Bat rider hurricane pike 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🫰🫰🫰🫰🫰🫰🫰🫰🫰😭😔😔😔

#1SpiritFan4ever1 year ago
Hi admin, will there be new blog?

blankpage1 year ago
w support

choco 誰かp1 year ago
GOAT 🐐




