正在加载视频...
视频加载失败
HELLO GUYS THIS IS WHITEMON!
10 条评论

Євген Пахолюк1 年前
Не вмієте писати, в вашому випадку треба так -хелоу гайс, ми дуже любимо сосати руснявий хуй, бо у нас нема позиції та і нахуй вона треба. Не дякуйте

hsy1 年前
U could be champions if not pick that batrider last pick 🙈🤣

no home trainin1 年前
🥲🥲🥲

Mas Yaris 💻🎨1 年前
I hope my supports are like this too 😢

En1 年前
Funniest clip today ahahah

Arindra1 年前
Currently the best support in SEA 🔥🔥

きっこ1 年前
Bat rider hurricane pike 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🫰🫰🫰🫰🫰🫰🫰🫰🫰😭😔😔😔

#1SpiritFan4ever1 年前
Hi admin, will there be new blog?

blankpage1 年前
w support

choco 誰かp1 年前
GOAT 🐐




