Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Here is Toks Mel’s voice actor talking about jayvik :)

33,496 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля jess | 🦋⚙️✨
jess | 🦋⚙️✨1 год назад

This is not my video by the way I have no idea where it came from KDNDKDN but people are asking soooo here you go

Фото профиля 公式:ちぃたん☆広島
公式:ちぃたん☆広島2 лет назад

Chiitan is the main character in Joker Part 2.

Фото профиля star
star1 год назад

Oh, I love her interpretation! It reminds me of the yellow tulips Viktor planted in the commune and AU scenes, which symbolize Viktor’s ‘unreciprocated/hopeless love’ for Jayce. But in the end, he finally receives that love.

Фото профиля tegan 🦷 lesbian viktor
tegan 🦷 lesbian viktor1 год назад

I LOVE HER SO BAD SHES THE REALEST

Фото профиля lillitchai (The Jayce Hands Guy)
lillitchai (The Jayce Hands Guy)1 год назад

moot downloaded/uploaded the video! it was originally from a Cameo i think?

Фото профиля andi | comms closed
andi | comms closed1 год назад

good lord she yaps a lot i love her

Фото профиля aura🎗️
aura🎗️1 год назад

no one is here yet for discussion NO

Фото профиля jess | 🦋⚙️✨
jess | 🦋⚙️✨1 год назад

FUCKFNFKFNFKRNNR

Фото профиля _.lacie._
_.lacie._1 год назад

Wait, a little question, because I'm silly. What exactly does she mean at the end of the first video? That Jayce thinks what he did to Viktor (revived him and made him so connected to hextech) turned him into a monster or that Jayce just thinks Viktor turned into a monster? 🤔

Фото профиля Papuchochoł
Papuchochoł1 год назад

she's so cool and her interpretation is so cool and I wish her a nice day

Фото профиля aura🎗️
aura🎗️1 год назад

where is the audience i do not care that it is christmas

Похожие видео