Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

He's a burnout wizard.

111,437 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Lukas
Lukas2 лет назад

What a race. This race proved why Darlington is a top 5 track

Фото профиля mjb
mjb2 лет назад

So glad Reddick didn’t win! Should’ve been penalized for bringing the caution out.

Фото профиля Sharon Crady
Sharon Crady2 лет назад

Didn't mind Larson winning. At least it wasn't Hamlin.

Фото профиля Oppi 😀👍
Oppi 😀👍2 лет назад

get off his dick broski

Фото профиля Brandon Tramper
Brandon Tramper2 лет назад

Harvick would have been a lot more news worthy but for some reason your quick on a car spinning and out of the way than the track being black for laps on end.

Фото профиля AJ
AJ2 лет назад

We miss this

Фото профиля Roddy
Roddy2 лет назад

Who cares, this race was God awful boring

Фото профиля Keaton #FlyEaglesFly 💚🦅💚
Keaton #FlyEaglesFly 💚🦅💚2 лет назад

I mean pretty average burnout I’ve seen less do better

Фото профиля m
m2 лет назад

HEY, YOU CAN'T SAY THAT! @Pen2ke

Похожие видео