Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

13,903 views • 1 year ago •via X (Twitter)

5 Comments

Pepo's profile picture
Pepo1 year ago

@teenjerio

Solar Heavy's profile picture
Solar Heavy1 year ago

whoa have you heard this yet?

zanguilo's profile picture
zanguilo1 year ago

Had lvid dakhel v amjnan les vid f linterent

Paolo rossi's profile picture
Paolo rossi1 year ago

Wlakin howa 3azwa oclarenze byad bhala bghiti tbdel l9isa kima daro Spiderman hh

Y.'s profile picture
Y.1 year ago

👏

Related Videos

Evo i otvorenog priznanja jednog od Vučićevih najbližih saradnika onoga što svi znamo - Ćacilend je najezivije ogledalo Vučićevog kukavičluka. Dakle, otvoreno priznaju da se ne radi o “studentima koji hoće da uče”, već da je predsednik države građane postavio oko svoje kancelarije kao živi zid! Neverovatno, umesto zabrinutosti što je projekat Ćacilenda doveo do toga da je jedan građanin mogao da izgubi život, oni hvale taj projekat praktično govoreći da je baš dobro što postoji da bi građani mogli da prime metak. Glišić otvoreno kaže da je pucanje na čoveka pokazalo da je Ćacilend fenomenalna ideja, jer će njihovi sledbenici primiti svako nasilje koje je, kaže, namenjeno Vučiću. Ne znam da je ikada u istoriji zabeležen takav kukavičluk, a pogotovo još i otvoreno hvaljenje takvim kukavičlukom. Da sam u vreme mog mandata bio tako uveren da je neki građanin primio metak umesto mene, kao što su u to danas uvereni predstavnici režima, smatrao bih to tragedijom, a ne govorio je baš dobro što su građani bili tu. Odmah bih uklonio građane sa tog mesta na kom su očigledno nebezbedni, a ne kao Glišić govorio da je pucnjava zapravo pokazatelj da Ćacilend nikada ne bi trebalo ukloniti. Takve izjave pokazuju da im je kukavičluk iznad svega, pa čak i ljudskih života! Da bude jasno, najoštrije i nedvosmisleno osuđujem svaki vid nasilja, a pogotovo upotrebu vatrenog oružja protiv bilo koga. I upravo zato smatram da je skandalozno da režim postavlja Ćacilend i time izaziva nasilje i ludošću tog projekta priziva ludake, a onda se hvale time da to nasilje tako “zgodno” primaju građani - njihovi sledbenici. Da ne pominjem suludo hvaljenje time kako je Ćacilend “uredno prijavljen skup”. Pa ne postoji zakon po kom bi se takva naseobina uopšte mogla označiti kao skup, a kamoli “uredno prijavljen”.

Boris Tadić

56,785 views • 8 months ago