Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
How about that half from the Chicago Bears?
97,439 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Nick1 год назад
Fantastic use of jubilation

Eric Duran1 год назад
Respect on the no nit pick - most fun half of bears football in awhile.

gamble foals1 год назад
Nobody watching that division 2 level football on Sunday

Bologna1 год назад
Vibes

Twat1 год назад
Run defense and short yardage run blocking only nitpicks I can think of

Eddie1 год назад
Great first half!

Will Pritchard1 год назад
Bears suck.

Doug Stamper1 год назад
What to go. Beating up on FCS southeast. Congrats

John Hester1 год назад
It’s the panthers. Let’s relax until they do it against a non poverty franchise



