Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

How about that half from the Chicago Bears?

97,439 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Nick
Nick1 год назад

Fantastic use of jubilation

Фото профиля Eric Duran
Eric Duran1 год назад

Respect on the no nit pick - most fun half of bears football in awhile.

Фото профиля gamble foals
gamble foals1 год назад

Nobody watching that division 2 level football on Sunday

Фото профиля Bologna
Bologna1 год назад

Vibes

Фото профиля Twat
Twat1 год назад

Run defense and short yardage run blocking only nitpicks I can think of

Фото профиля Eddie
Eddie1 год назад

Great first half!

Фото профиля Will Pritchard
Will Pritchard1 год назад

Bears suck.

Фото профиля Doug Stamper
Doug Stamper1 год назад

What to go. Beating up on FCS southeast. Congrats

Фото профиля John Hester
John Hester1 год назад

It’s the panthers. Let’s relax until they do it against a non poverty franchise

Похожие видео