Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

How bout dem…

355,603 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля E Who Remains
E Who Remains2 лет назад

Be advised, no matter what the Eagles do, I’m gonna always enjoy a Dallas L. 🤷🏾‍♂️ that’s just how it is. I’m never changing and will would do it all over again.

Фото профиля E Who Remains
E Who Remains2 лет назад

🤷🏾‍♂️ yall not beatin the Dolphins or 49ers. And no matter how bad the Eagles are, I’ll always rejoice in your defeat. 😁

Фото профиля D-Ray 🤩
D-Ray 🤩2 лет назад

😂😂😂

Фото профиля E Who Remains
E Who Remains2 лет назад

Yeah… that was a tough day. But peep the standings

Фото профиля Josh
Josh2 лет назад

Lol, this aged well!

Фото профиля E Who Remains
E Who Remains2 лет назад

Well, in one it was a possibility… but nonetheless I enjoyed the outcome. I’d do it again.

Фото профиля Lil Prime
Lil Prime2 лет назад

Any truth to the rumor with eagles wings being clipped 3 weeks in a row and being flightless the NFL is changing name to The Philly Penguins 🐧 🐧🐧🐧🐧🐧

Фото профиля Rhyno
Rhyno2 лет назад

😂😂😂😂😂

Фото профиля E Who Remains
E Who Remains2 лет назад

Congratulations... What time is the parade? I'll celebrate with you.

Похожие видео