Loading video...
Video Failed to Load
Hudebník Petr Ostrouchov na Andělech
9 Comments

Je to jeho postoj, názor a řekl ho. Je potřeba ho respektovat. Stejně tak respektovat jiný postoj i jiný názor...😎

Petr Ostrouchov je podobný lidem, kteří na podzim roku 1989 vstupovali do KSČ…

Festival politické písně?

to byla děkovačka osla ...

Ten hudebník si evidentně spletl pořad.

Nespletl si ten ukecaný pán pořad ???Proč musí takoví chytráci jako on cpát politiku všude???Pořad o hudbě nutí lidi poslouchat jeho blby kecy !!!!🤮🤮🤮🤮

Nejhorší je,když se umělci začnou vyjadřovat k tomu,čemu nerozumí..jsou to většinou levičáci..na druhou stranu je to jejich právo, ale Mišík by to neřekl..🤷♂️

Perfektní

Hele vy víte jak to funguje v té "naší, vaší... ale hlavně jejich" České televizi. Mohu také vystoupit, jako plátce televizní daně, s nějakým blábolem v hlavním vysílacím čase? Taky bych se chtěl projevit, když už to musím platit...
